KURU BEZLER TEMİZLİK - Fibril Tüketim Ürünleri San.Tic.A.Ş.
ENDÜSTRİYEL SİLME  BEZİ

ENDÜSTRİYEL SİLME  BEZİ

Özel geliştirilmiş formülü sayesinde, selüloz ve sentetik liflerin birleştirilmesiyle elde edilen, solventlerle ve kimyasallarla kullanılabilen, keskin yüzeylere dayanıklı, ağır yağları, kirleri temizleyebilen, yüksek mukavemetli endüstriyel kullanıma uygun bezler, hijyenik, profesyonel kullanım sağlar. Kullanıldığı yüzeyde toz, hav, tüy bırakmaz.

Kullanıldığı alanlar: Hastaneler, laboratuvarlar, klinikler, fabrikalar, üretim ve arıtma tesisleri, matbaalar, otomotiv tesisleri, vb…

Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçüde, katlanmış veya perforeli/perforesiz (çek/kopar) rulo seklinde alabilirsiniz.

CATERİNG BEZİ

CATERİNG BEZİ 


Özel geliştirilmiş formülü sayesinde, selüloz ve sentetik liflerin birleştirilmesiyle elde edilen, kimyasallarla kullanılabilen, keskin yüzeylere dayanıklı, yağı ve kirleri temizleyebilen, yüksek mukavemetli gıda ile temasa uygun bezler, hijyenik, profesyonel kullanım sağlar. Kullanıldığı yüzeyde toz, hav, tüy bırakmaz.

Kullanıldığı alanlar: Catering şirketleri, otel mutfakları, restoran ve kafeler, vb…

Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçüde, katlanmış veya perforeli/perforesiz (çek/kopar) rulo seklinde alabilirsiniz..